Služby

Co nabízím
• Kosmetické ošetřené dle typu pleti
• Masáž obličeje a dekoltu
• Hloubkové čištění
• Úpravu obočí
• Barvení řas a obočí
• Ošetření pro muže
• Depilace cukrovou pastou nebo voskem
• Profesionální líčení
• Poradenství

Kosmetické ošetření dle typu pleti
Kosmetické ošetření by si měla každá dívka, žena dokonce i muž dopřát alespoň jednou do měsíce a to nejen z důvodu relaxace a odpočinku, ale i z důvodu, aby pleť dostala vše potřebné a zbavila se známek stárnutí, akné a únavy. A jednoduše proto, že je tak příjemné svěřit se do rukou kosmetičky a nechat se hýčkat.

Masáž obličeje a dekoltu
Nejpříjemnější část celého ošetření. Masáž obličeje a dekoltu je velmi uvolňující a efektivní. Napíná pleť a tím napomáhá k zjemnění výrazových linií a vrásek. Zpevňuje kontury obličeje. Podporuje elasticitu pleti a energetickou funkci pokožky. Vyzkoušejte a nebudete litovat.                      

Hloubkové čištění
Trochu bolestivá, ale velmi účinná metoda jak odstranit černé tečky a akné. Nejprve se nahřeje pleť žiňkami a poté se ručne odstraní nedokonalosti. Po úkonu se vždy aplikuje klidnící maska. Takže se nemusíte bát, že byste odcházeli červení jako rak. Nějaké začervenání možná zůstane, ale za chvíli vám zmizí.
Někomu postačí čištění cca jednou za 2 měsíce u problematičtější pleti se doporučuji minimálně každý měsíc.

Úprava obočí, barvení řas a obočí
Obočí je velmi důležité při celkovém pohledu na člověka. Špatný tvar může člověka dělat smutným či naštvaným. Správný tvar oko otevře a udělá hezký celkový pohled. Řídím se svým vlastním heslem " STOP čárkám a barvení jako od Marfušky"!  Snažím se vždy zachovat přirozený tvar.
Výdrž barvy na obočí je velmi individuální. Někomu vydrží týden někomu i přes měsíc.
Barvení řas je také velmi efektivní a vypadá velice přirozeně. Používám kvalitní barvu na řasy u které se nemusíte bát alergické reakce ani zánětu.

Ošetření pro muže
I mužská pleť potřebuje péči. U mne ji pánové naleznete. Nemusíte se vůbec stydět. Skvěle si odpočinete a naberete novou energii.

Depilace cukrovou pastou nebo voskem Lycon
Hebká pokožka bez chloupku na místech, kde prostě chloupky překážejí a to třeba až na 1 měsíc?
Depilace je v tomto případě skvělou volbou. Depilovat se dá prakticky vše kromě mužských vousů. 
Voskem depiluji pouze nohy a ruce, na všechny ostatní partie používám cukrovou pastu. Netvoří se po ní pupínky, vytrhávání se provádí se směrem růstu chloupků a tím je depilace méně bolestivá a nemáte po ní pocit otoku.
Jako jediná v Havířově nabízím i brazilskou depilaci pro ženy i muže. (Nejedná se o žádné sexuální služby !)
Správný výraz pro odstranění chloupků i s kořínkem je epilace, ale z důvodu zavedeného názvu mezi lidmi depilace, používám tento výraz.

Profesionální líčení
Nabízím líčení pro běžný den, plesové, večerní, svatební, fotomake-up ... vše záleží na Vašem přání.

Poradenství
Nevíte jak se starat o svou pleť? Nevíte jaké přípravky zvolit? Nechte si poradit. Ráda vám ukážu jak se správně starat o svou pleť a jaké přípravky zvolit.
Nevíte jak se správně líčit? Nechte si poradit a objevte co se s make-upem da vše vykouzlit. Preferují ale hlavně potrhnuti přirozené krásy.

Jako jediná v Havířově pracuji s českou kosmetikou Original ATOK. Jedná se o firmu, která vyrábí „živé“ přípravky čistě přírodního charakteru nebo s nezbytným minimem přídavných látek, které umožňují například emulgaci u krémů, případně oddalují oxidaci. Přípravky zaručují tu nejlepší čerstvost a kvalitu. Produkty jsou bez parabenů a konzervačních látek. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Investice do svého těla a zdraví je tou nejlepší investicí

Original Atok - Al Attuta - Lycon- Stage Line - Dermacol - Zoeva - Urban Decay